Oznam - nástup od 8.3.2021

Obratom Vás prosím nahlásiť, či máte záujem o MŠ od 8.3.2021.

Po zistení predbežného počtu detí budeme vedieť, či bude potrebné stanoviť ďalšie kritériá ( predovšetkým na popoludňajší odpočinok v rámci ktorého je potrebné dodržať zvýšené opatrenia, ako je väčšia vzdialenosť medzi lehátkami a tým pádom menej postielok v spálni a tiež aj podľa situácie prítomných učiteliek).

Posudzovanie bude podľa rozhodnutia ministra školstva „PREDNOSTNE“ deti rodičov, ktorí musia chodiť do práce, resp. home office, následne predškoláci. Bližšie info po zistení počtov detí.

Záujem nahláste triednej učiteľke alebo do mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.